
Moje preporuke.
O nama: Tvrtka ŽELJO PROJEKT d.o.o. osnovana je 2021.godine.Djelatnost su nam iskopi bagerom i betonsko-armiracki radovi,svi gradjevinski radovi te dijamantno busenje betona.Iskop-temelja,podruma,bazena,bunara,čišćenje terena i rušenje kuća kao i odvoz materijala s gradilišta.Takodjer radimo betonsko-armiračke radove:bazene,jame,ogradne zidove,garaže,ploče i sl.te sve ostale radove u gradjevini.Naša kvalitetna usluga naša je najbolja preporuka.Obratite nam se i Vi s povjerenjem.Tim Željo Projekt doo.
mjesto: Maružini
Poštovani, trebala bih građevinsko poduzeće za uređenje okućnice, popločavanje, projekt tj nacrt i izradu stepeništa i pristupa invalidima. Istovremeno bi trebali nacrt i izradu priključaka za kanalizaciju.
Poštovani, molim ponudu za idejni i izvedbeni projekt za uređenje okućnice. Radi se o maloj okućnici koja je za sada neuređena. Okućnica je u dva nivoa. Niži nivo je popločena terasa od 50 m2, a viši nivo od cca m2 je za sada pokriven samo zemljom i nekim samoniklim biljem. Unaprijed hvala
trebam uslugu čupanja korova i prekopavanja okućnice
u sklopu stana u Varaždinu imam mali vanjski vrt od 30ak m2 (cca. 10x3m) te trebam pomoć oko dizajna i izvedbe uređenja vrta. U prilogu se nalaze trenutne fotografije vrta. Želimo postići zeleni, moderan i minimalistički ali elegantan izgled uz jednostavno održavanje te zaklonjen pogled koliko je moguće. U vrtu bi trebalo biti moguće smjestiti i stol sa nekoliko sjedećih mjesta.
Adaptacija atrija ispred apartmana.
ravnanje zemlje postava opločnika te sijanje trave
Trebam napraviti prilaz, betonirali škrapu te poravnati teren