
Radi se o kući u koju dolazimo povremeno, u kupaonici je najvjerojatnije pukla cijev i trebalo bi zamjeniti. Umivaonik, kotlić i kada su bez vode. Znači cijeli wc je bez vode. U kupatilu postoji i bojler za vodu i radijator. ali nije spojen, pošto ne dolazimo često. Po potrebi bi trebalo i zamjeniti i slavinu, vodokotlić i staviti wc školjku. Mi smo na moru, zato rijetko dolazimo, ali u kući pored te je naša baka. Ako bi postigli neki dogovor, ona bi vas uputila što treba napraviti
Trazim renovaciju postojece kupaonice u podtavanskom stanu. Postojeca kupaonica je uredna , ali bih zelio promijeniti interior kupaonice sa ugradnjom walk in tusa umjesto sadasnje kade i promijena wc skoljke, umivaonika te keramickih plocica. Postoji mogucnost da bih promijenio i gostinjski wc koji se nalazi odmah uz opisanu kupaonicu.
Kompletna renovacija kupatila koje je staro 25 godina. umjesto kade ugraditi tus ili po mogucnsti malu kadu i tus na mjesto danasnje kade. tj neku tus/kadu prilagodjenu starijim osobama tj invalidima. podne plocice mozda ne treba mijenjati al bi bilo pozeljno sve renovirati. to bismo radili u 7 ili 8 mjesec ako moze. posalt cu i drugi upit za adaptaciju istog
Trebala bih kompletnu renovaciju i adaptaciju kupaonice i WC-a (odvojeni) u zgradi u sirem centru Zagreba. Zgrada je iz .-e te su instalacije i cijevi originalni, i trebalo bi sve mijenjati. Imam ideje u diazjnu i izgledu, trebalo bi vidjeti da li se moze bolji raspored napraviti. Najljepsa hvala!
Želim urediti cijelu kupaonicu koja je mala. Maknuti tus i stavit walk in tus, promjeniti ogledalo i wc te ormariće za odlaganje. Također imamo kondenzacijsku bojler koji bi nekako sakrila! Zapravo sve 😂
Renovacija wc-a dimenzija cm*98 cm: demontaža stare wc školjke, vodokotlića, umivaonika i pločica, ugradnja nove viseće wc školjke, ugradbenog vodokotlića, pločica velikih dimenzija i lavaboa. Dodatno: demontaža druge dvije wc školjke i dva umivaonika te postavljanje dvije nove stajaće wc školjke i dva nova umivaonika.
Trebam: demontirat postojecu tus kabinu iz zida (dim 68×78cm) I vrata tusa. - uklanjanje postojecih zidnih plocica (2.3 m2) - uklanjanje podnih plocica (0.6m2) - svu sutu I otpad stavit u vrece - ne treba nosit na deponij - vodoinstalaterski: spojit odvod za novi mramorni pod tusa (×70cm) - hidroizolaterski- dvostruki hidroizolaterski premaz na podu (0.9 m2) - kutna hidroizolacija spoja zida I poda 15×15 cm Keramicarski: - postava zidnih plocica 50×80 cm na zid gdje dolazi novi tus (2.3 m2) - ugradnja novog granitnog poda nove tus kabine (dim ×70 cm) - pravilan prikljucak odvodnje granitnog tusa s postojecom odvodnjom - ugradnja staklene stijene tusa dimenzija × cm. - posao se mora uskladit po elementima u sto kracem roku radi koristenja tusa - pocetak radova od 15.6.
Ljubazno molimo ponudu za demontažu 9 kom starih ventila na 9 kom stanskih vertikala hladne vode u podrumu zgrade Braće Radić 6 u Varaždinu, te dobavu i montažu 9 kom novih ventila, sa razvodom nove instalacije za izmicanje položaja ventila iz privatnih šupa u zajedničke hodnike podruma, radi lakšeg pristupa ventilima. S poštovanjem. d.o.o.
Postovani, trebam odvod vani. Provlacilo bi se od kuhinjskog sudopera do terase, to je zid odmah sa druge strane sudopera (kuhinje). Zanima me koliko kosta : demontaža sifona. Zatvaranje sistema hladne vode te ispuštanje istoga. Štemanje zida do pronalska cijevi h.v. , rezanje cijevi te ubacivanje spojnog komada za novi izvod h.v. izvan kuće. Krpanje zida ispod sudopera i fasade. Nabava i dobava materijala za vodovodnu instalaciju te popravak zida. Montaža sifona? Lp
Potrebna adaptacija čitave kupaone, princip ključ u ruke. Rok za kraj adaptacije 8.6.. Posjedujem tlocrt, render, pločice, sanitarije, podno grijanje... Kupaona bi zadržala postojeći oblik. Gdje su postojeće sanitarije bi se nove stavile, nebi se micale na drugu poziciju. Potrebno provuč dodatne elektroinstalacije, walk in kanalicu ugraditi, podno grijanje, ugraditi filter vode na dovodu. Zamjena cijevi po potrebi i stanju postojećih. Geberit wc ugraditi. Dimenzije pločica x40 i 60x60.