Zbog posla koji obavljam jednostavnija mi je komunikacija putem maila.
Postojeći objekt ima 92m2 a nadograđeni je terasa sa dvorišne strane i prizemno i na katu i natkrita. Sada cijeli objekat ima m2, htio bi i za to uporabnu dozvolu. Rečeno mi je da to mogu ishoditi kroz rekonstrukciju cijelog objekta i da mi treba statika za tu nadogradnju i projekat.
Želim izgraditi arhiktektonski lijepe kućice za odmor
Poštovani, zanima me cijena prizemnice od 80- kvadrata. Ključ u ruke. Lijepi pozdrav
Trazim arhitekta za idejnii izvedbeni projekt za manji stan od 40m2 u Rijeci. Potrebna je izmjera prostora i prijedlog idejnog rjesenja.
sjenica od 70 m2. Zatvorena s 3 strane, a četvrta strana bi bila otvorena.
Radi se o kući koja ima 3, nepovezane etaže, voljeli bismo povezani sve etaže te napraviti skladni obiteljski dom.. Dakle voljeli bismo vidjeti i dobiti neke ideje od arhitekata da vidimo što se može učiniti istinu. Na srednjem katu se nalazi veliki balkon koji bismo mozda iskoistili te bi na tom katu kuhinju i dnevni boravak ( na tom katu se nalazi trenutno spremiste - koje bi se spojilo s ostatkom kuce i tu bi bila mozda kuhinja - tako sam ja nesto planirala, ali naravno otvorena sam i za druge solucije i ideje! )
idejno rjesenje postoji, potrebno je izrada glavnog projekta, izvedbenog te ishodenje gradevinske dozvole. lp, zeljko
Klasicna kuca, prizemlje + 1kat, ravni krov