
Poštovani, u predsobi i kuhinji je strukturni premaz po zidovima i plafonu, potrebno je obrusiti i pogletati (kitati), obojati sve zidove bijelom bojom (cca 35m2). U sobi su glatki zidovi, treba ponegdje pogletati, obrusiti, završni premaz boja slonovače (50m2). Lokacija stana je ulica Vile Velebita, Studentski grad, Dubrava, Zagreb. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, potrebno mi je farbanje fasade stare 15 godina, prije bijela, sada bi uzeli neku jaču boju, radi rješavanja prljavih mrlja od kiše. Eventualno, bit će potrebni sitni popravci na njoj. Dvije etaže, visina objekta 6 m, samostojeći objekt, skela se može postaviti bez problema. Lokacija je Blato, Novi Zagreb. Očekujem Vašu ponudu.
Dobar dan, bit će mi potrebno oblaganje krovišta. Dimenzije su cca 3.5 x 7.5 m. Krov nije ništa posebno. Ima grede, izolaciju i par krovnih prozora i trebali bismo staviti knauf da se sakrije izolacija. Za sada još nismo otvorili da vidimo kako izgleda ispod sadašnje konstrukcije koja je sačinjena od drvenih težih ploča koje su stavili da drži i skriva izolaciju. Za sad postoje i potporni stupovi kako bi te daske stajale. Daske su cca 2 cm debele i ostale dimenzije su 2 m x 30 cm. Ja bih da mi stavimo knauf, tako da je lijepo bijelo i da ne mora imati potporne stupiće koji drže sam knauf. S obzirom da ne znam koliko su lijepe grede ispod (nadam se da su dovoljno dobre da se njih ne treba mijenjati) ne znam bi li ostavili da se grede vide, ako je moguće postaviti knauf između greda, a ne kao veliku bijelu površinu. U privitku šaljem sadašnje stanje, ako vam to može pomoći. Hvala puno,
Dobar dan, u pitanju je stari stan na Kvatriću koji ima iste tapete već preko 30 godina. Nitko ne zna kakvo je stanje zidova ispod. Trebalo bismo skinuti tapete, urediti zid i pofarbati. Strop je visok cca 4 m. Mislim da su dimenzije sobe 5 x 6 m, s tim da je jedan zid gotovo cijeli staklena stijena, pa taj dio ne računam, tako da računam da ima oko m2 zidova i stropa, vrata nisam oduzela od kvadrature iako ima tri vrata s tim da su jedna dupla. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, molim vas ponudu za sljedeće suhomontažne radove: 1. Obloga stropova potkrovlja. Obloga stropa d = ,00 mm, metalna jednorazinska podkostrukcija KNUAF CD_UD profilima d = 27,00 mm na razmaku od 0,50m. Pričvršćena za grede metalnim sidrenim nosačima duljine mm i vijcima. Spojevi s podom stropom i okolnim zidovima izrađeni brtvenom trakom. Ugradnja dvoslojne izolacije, prvi sloj KI mineralne vune UNIFIT od mm između greda, drugi sloj KI mineralne vune classic 50mm preko greda između profila i u profilima. Postava parne brane Knaufinsulation LDS 2 Silk na podkonstrukciju, lijepljenje spojeva parne brane brtvenom trakom. Jednoslojna obloga KNUAF GK pločama d = 12,5 mm. Obrada spojeva stropova prema kvaliteti K2. Obrada spojeva ploča masom za spojeve, obrada u dva sloja, ispuna i ugradnja bandažne trake u prvom sloju, izrada prijelaza spoja na ploču. Zaglađivanje spojeva u trećem sloju masom za zaglađivanje i brušenje. ,03m2 2. Obloga špaleta potkrovlja 16,80m dužnih 3. Ojačanje kutova špaleta krovnog prozora ALU zaštitnim kutnim profilom. Ugrađen na klamice i obrađen masom. 35m dužnih 4. W Zidna obloga d=25mm, izrada zidne obloge - suha žbuka. Lijepljenje Knauf GK ploče visine stropa, na ljepilo za lijepljenje ploča Perlfix. Lijepljenje točkasto, na rubove ploče i dva reda vertikalno. Lijepljenje ploča uz prethodnu impregnaciju zidova impregnacijom za upojne podloge Grndiermittel. Jednoslojna obloga Knauf GK pločama d=12,5mm, V 2,50m x 1,25m. Obrada spojeva stropova prema kvaliteti K2. Obrada spojeva ploča masom za spojeve, obrada u dva sloja, ispuna i ugradnja bandažne trake u prvom sloju, izrada prijelaza spoja na ploču. Zaglađivanje spojeva u trećem sloju masom za zaglađivanje i brušenje. 14,00 m2 5. Pregradni zid W Pregradni zid d = ,00 mm, metalna jednostruka podkostrukcija KNUAF CW_UW profilima d = 75,00 mm, ugradnja izolacije d = 50,00 mm. Spojevi s podom stropom i okolnim zidovima izrađeni brtvenom trakom. Obostrano jednoslojna obloga KNUAF GKB pločama d = 12,5 mm. Obrada spojeva stropova prema kvaliteti K2. Obrada spojeva ploča masom za spojeve, obrada u dva sloja, ispuna i ugradnja bandažne trake u prvom sloju, izrada prijelaza spoja na ploču. Zaglađivanje spojeva u trećem sloju masom za zaglađivanje i brušenje. 6,75 m2 - zid s otvorom za vrata V 2,80m do 1,70m S poštovanjem,
Poštovani, radovi su planirani kroz mjesec dana. Treba staviti Knauf na strop - ca. 16 m2 i na jedan zid - ca. 11 m2. Danas na stropu postoji lamperija s kvalitetnom podkonstrukcijom za koju smatram da će izdržati i Knauf ploče. Naravno treba pogletati Knauf. Također bi trebalo pogletati ostala 3 zida - ca. 32 m2. Očekujem Vašu ponudu.
Poštovani, potrebno mi je bojanje stropa i zidova u spavaćoj sobi, predsoblju i kuhinji. Sve stropove bojati u bijeloj boji. Zidove u spavaćoj sobi bojati u boji koju se dogovorimo. Zidove u kuhinji i predsoblje presvući s nekom vrstom puca. U dijelu radnog dijela kuhinje izgraditi "spušteni strop".
Postovani, trebam krecenje stana zidova i stropova u bijelu boju, nema posebnih popravaka. Prostor krecenja je 74m2 , Svi stropovi , a zidovi nisu svi jer je dosta staklenih dijelova i ugradbenih ormara.Stan je u dobrom stanju, kreceno prije tri godine, potrebno osvjziti jer su zidovi uglavnom iznad radijatora jako prljavi. Molim vašu ponudu. Lijep pozdrav
Poštovani, potrebno je obaviti ličilačke radove u kuhinji, dnevnom boravku, wc-u i hodniku sveukupne kvadrature cca 50m2. Stan je detaljno uređen prije 5 god. Postoje dvije fleke na stropu , jedna promjera 20cm a druga promjera 30 cm nastale uslijed puknuća cijevi vode koje treba dodatno sanirati.Molim vašu ponudu. Lijep pozdrav.
Poštovani, Potrebno je ukloniti i odvesti knauf (ako ovo ne radite mogu i ja, samo moram saznati gdje to odvesti). Zidove ispod skinutog knaufa treba izravnati i obojiti u bijelo (površina ovih zidova je cca 38m2). Strop u kuhinji cca 17m2 treba ostrugati i obojiti u bijelu boju. U svim dijelovima treba pripaziti da se spojevi sa stolarijom, podom i slično "lijepo" obrade i osiguraju. Lijepo vas molim za informaciju koliko bi trajali takvi radovi, kolika je garancija te ponudu koja bi obuhvatila ukupnu cijenu (rad i materijal uključeni). Molim vas da naznačite iznos ponude sa i bez odvoza postojećih knauf ploča. Hvala i srdačan pozdrav,