KOMŠO-D, OBRT ZA ISKOPE I PRIJEVOZ, DARKO KOMŠO, GLINA, DUBAC 9

Glina
Iskopi, Nadstrešnice, Ograde
24h
Brzo odgovara
Provjereni izvođač
4,7
3 ocjene

3 ocjene za tvrtku KOMŠO-D, OBRT ZA ISKOPE I PRIJEVOZ, DARKO KOMŠO, GLINA, DUBAC 9

Ocjene

Dražen N., prije 5 mjeseci
Mateja Z., prije 2 godine

Javio se i odradio u kratkom roku.

Hvala🙏

Karla P., prije 3 godine

Sve je ok. U redu je odrađeno. Već smo ga preporučili i dalje.

Najljepša hvala. Zadovoljan sam suradnjom sa Solidarnom.. I sa Trebam hr. Pozdrav

Drugi izvođači u blizini Gline

Druge usluge u Glini i okolici

Nedavni upiti

Iskop

  • Koje usluge trebate?: Drugo
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

široki iskop i onda manji iskop

Iskop

  • Koje usluge trebate?: Iskop temelja
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Trebalo bi porušiti dva jednostavna betonska dvorišna objekta ukupne tlocrtne površine površine oko 40 metara četvornih te iskopati ispod njih teren i temelje oko metara kubičnih materijala.

Iskop

  • Koje usluge trebate?: Drugo

Ravnanje i nasipavanje terena

  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Iskop

  • Koje usluge trebate?: Iskop temelja
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Na 6 parcela po m2 treba iskopati temelj.ca 40cm dubok a 30cm sirok u zemlji a onda temelj zasalovati i sve to izbetonirati ima cirka m duznih(sirina nadtemelja je 12cm)

Iskop

  • Koje usluge trebate?: Drugo
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Potreban je iskop temelja za ogradu dubine do 0,4m, širine 0,4m, dužine 30 metara i kanala ispred garaže koji se mora iskopati u postojećem betoniranom prilazu 3 metra dužine, 0,3m širine i 0,5m dubine. Također bi trebalo u iskopu za ogradu izbetonirati temelj do visine 0,4m iznad zemlje sa armirano-betonskim stupovima poželjno svaka 4 metra. U kanalu za ogradu bi trebalo i položiti drenažnu cijev. U Kanalu ispred garaže treba nakon kopanja izbetonirati bočne stranice i pokriti rešetkom za odvod.

Iskop

  • Koje usluge trebate?: Iskop temelja
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Treba mi iskopati temelj za ogradu cca 12-ak metara te možda temelj za terasu popraviti (sada su na terasi betonske ploče). Iza toga mi treba betoniranje zidića ograde, betoniranje terase. Imamo i zemlje koju bi trebalo rasporediti po dvorištu. I finalno, postavljanje ograde. Cijelo dvorište ima svekukupno oko m2.

Iskop

  • Koje usluge trebate?: Iskop temelja
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Tražim izvođača za čišćenje, iskop i ravnanje terena za gradnju obiteljske kuće. Površina terena je m2, i teren je u padu 20% prema jugu. Potrebno je iskopati povišeni dio terena, te iskopani materijal nasuti na niži dio terena, a višak iskopa odvesti na deponiju. Količina iskopa je cca 65 m3, od toga se pola ugrađuje u nasip a pola je potrebno odvesti. Također je sa donje (južne) strane terena potrebno napraviti iskop za malu sabirnu jamu (cca 15 m3). Sa radovima se može početi odmah. U prilogu dostavljam: - Troškovnik - Tablicu sa količinama iskopa i nasipa - Poprečne profile - Situacijski prikaz terena - Slike terena

Iskop

  • Koje usluge trebate?: Iskop kanala za instalacije i kanalizaciju
  • Kada Vam treba ova usluga?: Što prije

Poštovani! Pukla mi je septička, kupio sam bio pročitač i sad bi ga trebalo ugraditi. Radovi se svode na kopanje(iskop)rupe gdje se mora spustiti bio pročistač, izrada posteljice i nasipati šljunak, te spajanje cijevi iz kuće na biopročistač. Pokraj biopročistača treba iskopati i upojnu grabu na koji ide izlaz iz biopročistača. Hvala!

Iskop

  • Koje usluge trebate?: Iskop kanala za instalacije i kanalizaciju
  • Kada Vam treba ova usluga?: Po dogovoru, mogu se prilagoditi

Poštovani! Molim ponudu za iskop i ugradnju šahta za vodomjer+iskop i zatrpavanje kanala za spoj do parcele(iskop po poljskom putu) ktg iskopa III-IV,dimenzije kanala 40x50 cm + izrada posteljice i ugradnja alkaten cijevi fi 1 col /16 bara. Odvoz viška materijala na parcelu. Dužina kanala cca m1 Lokacija središte Istre.