
ugradnja kade, obzidavanje, postava pločica, pomaknuti pipu i cijevi cca 1 m, spajanje sifona kade, zamjena gume dihtunga na visećoj wc školjki
komplet zamjena - zahod, kupaona, kuhinja
Popravak / zamjena vodokotlića
pušta voda u kupaonic, potreban popravak
Popravak vodovodnik instalacija
Trebam instalirati jedan radijator u sobu od 12 kvadrata te spojiti na postojeći sustav grijanja. Instalirati radijator od W i spojiti cijevi na udaljenost cca 1.5 m.
Zamjena bojlera stari za novi
Uselila sam u stan bez veš mašine. Prostor i instalacije, navodno, postoje u kuhinji pored sudopera.No ne znam da li je to samo priključak za odvod ili postoji i priključak za dovod vode na istom mjestu. Trebali se dovodna cijev posebno instalirati na slavinu sudopera ili ne?Treba li se nešto od kuhinjskog namještaja prekrajati ili ne? I kakvu bih prema tome , perilicu veša trebala imati? Trebam nečiju stručnu pomoć i uvid u situaciju.
molio bih Vas ponudu za demontažu stare 6 KW Panasonic klime u stanu u prizemlju na adresi Rubeši /7 ( kod Petrokova ).