
Pozdrav, Trebamo novu ogradu, s horizontalnom ispunom i ramacima. 1. Ograda za ulaznu kapiju: Glavna - ulaz: dvokrilna vrata, ukupne dimenzije x (x + x) cm Mali ulaz: vrata, x cm Bočna ograda: tri elementa x cm Ispuna: horizontalna (8 ili 10 cm) + razmak 5 cm U prilogu šaljem sklice i slike postojećeg stanja. 2.Treba nam ograda od cca. 75 m dužine i visine 1,8 m s parapetom. Teren je ravan.Zanimaju nas panelne ograde s parapetom {vaša izvedba; ručna (kopanje za parapet), mjestimično moguća strojna} i ispunom ograde ako to nudite jer ima puno grmlja i borove. Mogućnost ispune ograde (zaštita od pogleda), molim Vas uključite u ponudu kao dodatnu opciju. 3.Zanima nas betonska ograda (betonski elementi sa stupovima).Treba nam ograda od cca. 75 m dužine i visine 1,8 m. Teren je ravan.Zanima me da li vaši betonski elementi dolaze u boji? Kulir nas ne zanima.Poželjno je da betonski elementi imaju rupe, tj. da nisu kompletno puni. Znači za kapiju bi išla kovana ograda, a za ogradu koja će ići oko kuće se dvoumimo između betonske i panelne ograde. Molim vašu ponudu. Hvala i lijep pozdrav.
Poštovani, okolo je okucnica od m2,trebao bi zid namanje 1m visine,na pojedinim stranama cak i visociji , a duzina je 35m na jednoj strani,32 nadrugoj,a jedna strana je oko 40m, a tu bi trebala biti ulazna kapija i jos nekakva manja kapija.Inace teren je trokutastog oblika. Molim vašu ponudu. Lijep pozdrav.
Poštovani, htjeli bi dvorišnu ogradu od horizontalno postavljenih lamela. Dužina ograde je cca 12 metara ( veći dio 10,20m + manji dio 1.73m). Ovdje je predviđena fiksna ograda i postavlja se na betonski parapet. Za dužinu 4 m vas molim ponudu za kliznu ogradu + 1,70 pješački ulaz. Također, dodatno vas molim više informacija o materijalu i načinu izrade ograde, te rokovima dostave i uvjetima plaćanja. Zahvaljujem,
Poštovani, molio bi vas za ponudu balkonske kovane ograde.Balkon je dužine 12 metara, a širine 2.5metara.Visinu -cm.Isti takav model ograde bi mi trebao i za vanjske skale-stubište za potkrovlje.Dužina skala je 5.8 metara.Ako imate u ponudi sastavite mi ponudu sa željeznom ogradom. Hvala i lijep pozdrav.
Poštovani, molim ponudu za ogradu,ovalna staklo na inox nosačima. Za unutarnje stepenice u obiteljskoj kući od suterena, prizemlja, prvog kata do potkrovlja. stupnjeva u stepenicama, drugih su ravni hodnici. (ravna ograda na katu cm i potkrovlju od cm) širina prve i zadnje stepenice po katu cm. Unutarnji luk stepenica - širina između stepeništa , dubina cm. Visina stepenica 17 cm. Broj stepenica po katu 16.Dužina jedne unutranje ograde je 4m između katova . Ako budem zadovoljan s ponudom trebat će kasnije i vanjska ograde i oko bazena oko 30m. Lijep pozdrav.
Poštovani, potrebna mi je dvorišna/vrtna ograda: dužina cm, visina cm. Ograda bi bila obična, a ne klizna (sama cijela ograda bi bila kao jedna kapija). Bile bi mi potrebne i balkonska ograda - dužina cm (kraći dijelovi na balkonu bi bili cm) te jedna stepenišna ograda za stepenište i terasu u jednom, s obje strane stepenica (dužina terase je cmX, a stepenište dužina cmX2). Očekujem Vašu ponudu.
Poštovanje, treba nam "vrtni kavez" odn. prozračno spremište za drva i bicikle, s vratima i krovom (lim, crijep) cca 15 m3 (otprilike 2 m širina x 3m duljina x 2,5m visina) u dvorištu. Mjere su podložne promjeni, možete mi preporučiti kako bi bilo najbolje. Ukoliko ne radite krov možete napraviti samo konstrukciju. Za dodatne informacije slobodno me kontaktirajte. Lijep pozdrav
Poštovani, trebao bih ogradu na stubištu duljine oko 2m,visina 1.20m i vratašca na dnu i vrhu stubišta kao zaštitu da djeca ne padnu. Na dnu stubišta će trebati napraviti napraviti i ogradu dugu cca 50 cm, jer stubište nije u potpunosti zatvoreno. Molim Vašu ponudu što prije jer mi je hitno potrebno. Hvala i lijep pozdrav.
Poštovani, trebala bih ogradu od ukupno 24 m, visine 1m od čega su dva kolna prilaza od po 4 m i tu bi bila klizna vrata. Imam betonirani temelj u visini oko 15 cm i na njega bih htjela neke metalne, jednostavne, a čvrste elemente. Važna mi je funkcionalnost, jednostavan izgled i što povoljnija cijena. Hvala unaprijed. , Vrbovec
Poštovani, zanima me ponuda za izradu kovane ograde u mjestu pokraj Zaprešića. Ograda bi išla između betonskih stupova i bila bi u mjerama D x V 90.Takvih bi bilo 5 komada. Ulazna vrata bi bila u mjerama D X V.Ovdje se može napraviti da su L I D u dva ista dijela,ili da je lijevi dio npr.1 m, a desni ostatak do 3,55 m jer je za pješake i za auto prolaz. Očekujem Vašu ponudu. Lijep pozdrav.