
Renoviranje stana u Kaštel Gomilici Poštovani, Potrebni su mi soboslikarski radovi cijelog stana i postavljanje dekorativnog kamena na jedan zid. Zamjena 5 štokova i vrata u stanu Skidanje duplih balkonskih PVC vrata i zamjena za prozore uz zidanje donjeg djela ispod prozora Zatvaranje lođe PVC prozorima Izmjena laminata u sobi/ama Postavljanje podnih plocica u kupaoni Izmjena lavandina i wc skoljke Izbacivenje tus kabine i izrada nove tus kade Izmjena svih uticnica u stanu
U kući je postojeći bojler za centralno koji je ispravan i servisiran, ali prošle godine je došlo do pucanja cijevi oko radijatora pa bojler trenutno služi samo za grijanje vode. Trebalo bi razvesti nove cijevi i postaviti nove radijatore. Riječ je o površini od cca. 50 m2, a ukupno je 5 radijatora, s tim da je jedan ispravan i oko njega su cijevi ok. Molim ponudu na mail. Adresa je Zagreb - Borčec.
Obiteljska kuća u Leknenom bez dotoka gradskog plina. Potrebno centralno grijanje za prizemlje i prvi kat i to na kombinaciju plin/ drva (inkluzive sporet na drva na kojem se istodobno može peci i kuhati) i koji bi bio u radu ako npr ne bi na plin se grijalo. Ja se ne razumijem u grijanje - ali roditelji koji bi živjeli tu kažu da to postoji. U garaži gdje je predvidjena prostorija za centralno je poželjno podno grijanje. Sve ostale prostorije trebaju radijatore. Treba nam ponuda koliko bi to sve skupa koštalo i da li je moguća kombinacija drva/plin. Vani također se montira (tako stoji na internetskim stranicama) plinski spremnik koji mora biti udaljen od kuće 10 m. Molim vas da i to ukalkulirate. Ili je moguće da to stoji u prostoriji gdje bi stajalo centralno grijanje. Zahvaljujem unaprijed
Želim renovirati mokri trakt u stanu (kuhinja, špajza, WC i kupaona)Ca 30m2. Za pocetak Kuhinju! Nova struja, nova voda. Skinuti zidne pločice u kuhinji i kupaoni. Skinuti podne pločice posvuda (ispod je terazzo i daju se lako skidati bez oštećenja). Vjerojatno će se morati lagano prebrusiti pod. Gletanje i farbanje zidova (bijelo). Keramičke pločice u kuhinji i kupaoni. Cijela nova kupaona.
Dnevni boravak: umjetna greda od knaufa, produljenje zida, gletanje, 1-2 nove utičnice, parket Kuhinja: instalacije, keramika, nova cijev od plina, 1-2 nove utičnice Hodnik: 1-2 nove utičnice, parket Sobe: 1-2 nove utičnice, parket Kupaona: kada, umivaonik, školjka, proširenje zida za vešmašinu i instalacije Struganje plafona, novi štokovi i vrata, nova struja, radijatori novi
Poštovani potreban je adaptacija u stanu od 32 m2. Kupaonica 5m2 -skidanje pločica , demontaža i postava novih vodovodnih instalacija i ugradnja tuš kabine,lavaboa i wc te zatvaranje jednog stupa knaufom oko 40 cm i postava keramičkih pločica na pod i zidove uz izvođenje elektroinstalacija, soboslikarski radovi strop. Kuhinja 7 m2- skidanje izvođenje novih pločica, vodovodna i elektroinstalacija, soboslikarski radovi. Obrada oko promijenjenih prozora. Soba 17m2 - brušenje parketa 1 put i lakiranje vodenim lakom. Skidanje papirnih zaštitiniih tapeta i soboslikarski radovi. Obrada uz promijenjene prozore. Predsoblje 3 m2 - obrada drvenih zidnih obloga - lakiranje. Početak radova - u veljači ili ožujku.
Poštovani, Kupili smo kuću u kojoj je trenutno grijanje na lož ulje. Mi bi htjeli promijeniti u grijanje na drva. Kuća se nalazi u Klinča Selu. Svi radijatori su ispravni, samo treba zamijeniti peć u kotlovnici. Treba nam netko tko bi izvršio montažu peći u najkraćem mogućem roku. Peć možemo sami nabaviti, ali ako postoji mogućnost da ju monter nabavi i dostavi prihvaćamo i tu ponudu. Unaprijed hvala
Trebam adaptaciju stana. Trebam kompletnu promjenu vodoinstalacija, elektroinslatacija, uređenje prostora za kuhinju (imam svoju kad se prostor uredi da se sastavi), kupaona kompletna, i posebno mali wc, treba brušenje i lakiranje parketa, zidove treba srediti znači knaufesrski i nešto smisliti da ne pucaju zbog tramvaja koji trese stan. Također trebaju se srediti prozori koji moraju biti drveni bar sa strane koji gleda na cestu. Imam jednu malu sobu koja je starinski uređena i nju uz promjenu elektrike osvježiti. Teško je sve ovako napisati ali bar poprilici da se zna šta mi je sve potreba. Treba mi ponuda. Treba do kraja rasčistiti prostor pa mi ako je ponuda nama povoljna da se krene za nekih mjesec dana. Zanima me također koliko naravno sve to došlo, i naravno za koliko bi mogao stan biti gotov.
Adaptacija bi se odnosila samo na jedan dio stana ukupne površine cca 20 m2. Potrebno je srušiti jedan nenosivi zid širine cca metar i pol i vis 2,66m. Zatim treba izgraditi dva knauf zida, jedan širine oko 70 cm, nenosivi, i jedan oko metar šir, malo jači. Treba izbiti jedan prozorski zid od stare drvene stolarije. Treba skinuti keramicke pločice sa poda lođe, (1.5 puta 2.7). Zatim treba ‘presječi’ dio parketne podne obloge metalnom lajsnom i nastaviti opločenje kojim se povezuje dio dn. boravka sa lođom i dobija se nova blagovaonica. Lođu je potrebno malo dodatno toplinski izolirati. U prostoru u kojem ce biti kupaonica treba isto srušiti jedan zid od metra šir, izbiti dvoja vrata, a kako taj prostor vec ima svu instalaciju i WC u funkciji, trebat ce postaviti tuš-kabinu, event novi lavabo i nanovo ga opločiti - pod i zid. Cca metar puta dva. Imamo jos jednu lođu mrvicu vecu koju bi isto toplinski izolirali i na kraju je potrebno krecenje i gletanje tog dijela stana u kojem se odvija renoviranje. Od elektricarskih radova treba na par mjesta povuću elektroinstalaciju za utičnice i rasvjetna tijela - visilice i plafonijere. To bi bilo uglavnom to.
Poštovani, opseg radova koje planiram za adaptaciju svog stana uključuju: Uklanjanje i stavljanje novih pločica u hodniku, kupaonici, kuhinji i balkonu. Ravnanje svih podova u stanu. Uklanjanje ugradbenog ormara u hodniku i malog ugr. ormara u sobi. Ugradnja novih prozora u maloj sobi, balkonu i blagovaonici. Rušenje kupaonice, mijenjanje instalacija i ugradnja novih pločica, tuš kabine, bidea, wc-a i lavaboa. Ugradnja nove kuhinje s napom (bušenje rupe do svjetlarnika i instalacija nape). Skidanje starih i stavljanje novih radijatora. Farbanje zidova u cijelom stanu. Uklanjanje starih vrata u stanu i ugradnja novih vrata. (Preslagivanje parketa?) Molim vas za ponudu, Hvala J.