Zatraži besplatne ponude za kamin u Vukovaru

Već 1.841 korisnika iz Vukovara
pronašlo je izvođača na trebam.hr

1 najboljih ponuđača kamina Vukovar, 2024

1 završen projekt s prosječnom ocjenom 4,3

4,3
Dražen J., prije 3 godine

Davanje građevinskih savjeta kada su postojala više vrsta riješenja da bi se poboljšala izvedba i dalo bolje, kvalitetnije i ljepše konačno riješenje. Pojavio se i problem s oba balkona na kući. Prijedlog riješenja problema s hidroizolacijom i krajnje riješenje je bilo sjajno. Unatoč kišnog vremena i pojave korone rokovi su vrlo malo pomaknuti što je bilo vrlo korektno. Svakako preporučavam firmu TTT i gospodina Tomislava Frkovića.

Jedina primjedba bi bila da nisu dovoljno dobro zaštitili kamena stepeništa na ulazu, betonske blokove kojima je popločeno dvorište i roletne na prozorima. To je folijama trebalo bolje zaštiti. Tako imam dodatne troškove a ni ne znam da li će se moći dovoljno dobro očistiti pogotovo kamena stepeništa.

10+
Godina na tržištu
10+
Broj zaposlenih

Usluge: ličilac, soboslikari, bojanje fasade, bojanje zidova, ličilački radovi, soboslikarski radovi, bojanje škole ili vrtića, fasader, fasaderi, termo fasade, obnova fasada, fasade za kuću, popravak fasade, stiropor fasade, izolacija fasade.

Zatraži ponudu

Često postavljana pitanja

  • Koji kamin je najlakše održavati?

    Električni i plinski kamini te kamini na bioetanol najjednostavniji su za održavanje, ne ostavljaju prljavštinu i praktički ne zahtijevaju održavanje.

  • Koja je razlika između toplozračnog i toplovodnog kamina?

    Toplozračni kamini ispuštaju toplinu u prostoriju putem ventilacijskih cijevi. Da bi grijanje bilo učinkovito zrak mora stalno cirkulirati, zbog čega nam je potreban dodatni sustav ventilatora. Toplovodni kamin umjesto zraka zagrijava vodu koja putuje do sustava grijanja. Toplovodni kamin posebno je pogodan ako želimo grijati cijelu kuću, dok je toplozračni kamin pogodan za grijanje jedne do dvije prostorije.

  • Koji izvor energije odabrati za kamin?

    Ovisno o izvoru energije koji koriste, kamine dijelimo na kamine na drva, pelete, plin i kombinirane kamine. Svaka vrsta kamina ima svoje prednosti. Kamin na pelete automatski uzima pelete čime nam olakšava rad, a zbog automatizacije može i zagrijati kuću kad nas nema kod kuće. Kamin na drva, pak, radi na trupcima koji su najjeftiniji izvor energije. Prednosti plinskog kamina su u tome što je toplinski vrlo učinkovit i ne ostavlja pepeo i ostalu prljavštinu, pa je vrlo jednostavan za održavanje. Vrsta kamina koju ćete odabrati ovisi uglavnom o vašim željama i o tome koliko novaca ste spremni izdvojiti za kamin.

  • Koliko često dimnjačar treba pregledati ugrađeni kamin?

    Dimnjačar mora pregledati kamin najmanje jednom godišnje. Nakon inspekcije dimnjačar izdaje izvještaj o godišnjem inspekcijskom nadzoru u kojem su evidentirani svi nedostaci i rok za njihovo otklanjanje.

  • Kako na siguran način koristiti kamin?

    S kaminom s otvorenim ognjištem moramo pažljivo rukovati – ne smijemo koristiti zapaljive tekućine za loženje vatre, a u blizini kamina ne smiju se nalaziti lako zapaljive stvari. Zidovi oko kamina moraju biti izgrađeni od nezapaljivog materijala, a područje oko kamina također mora biti zaštićeno nezapaljivim materijalima. Također preporučujemo da instalirate odgovarajući aparat za gašenje požara.